^Ugrás az oldal tetejére

• 1 Tavasz üzenete_
    Jó néha sötétben a Holdat nézni, hosszan egy távoli csillagot idézni, jó néha fázni, a semmin elmélázni, tavaszi esőben olykor bőrig ázni, tele szájjal enni, hangosan szeretni, jó néha magamat csak úgy elnevetni, sírni, ha fáj, remegni, ha félek, olyan jó néha érezni, hogy élek. Anna and the Barbies
  • 2 Tavasz üzenete:
  • 3 Tavasz üzenete:
  • 4 Tavasz üzenete:
  • 5 Tavasz üzenete:

Gonda Ferenc Városi Könyvtár - Nálunk értéket kap!

Minőségpolitikai nyilatkozat

A Gonda Ferenc Városi Könyvtár vezetése és munkatársai elkötelezettek abban, hogy a polgárok és a közösségek számára korszerű és minőségi szolgáltatást nyújtsanak.

A szolgáltatások és a gyűjtemény szervezése használó központúságra épül, a könyvtár rendszeresen felméri a helyi használói igényeket és az szerint alakítja szolgáltatásait és a könyvtári állományt.

Minőségi szolgáltatást nyújt és szinten tartja azt. A szolgáltatások színvonalát rendszeresen ellenőrzi, elvégzi az esetleges korrekciókat, s annak eredményességét figyelemmel kíséri. Az egyes folyamatoknál kialakított határidőket betartja. A panaszokat kivizsgálja, a hibákat kijavítja.

A munkahelyi kultúrának legfontosabb eleme a minőség központú gondolkodás, melyet mind a munkavégzés során, mind a személyes kapcsolatokban, mind megjelenésükben kifejezésre juttatnak a munkatársak.

A könyvtár törekszik az esélyegyenlőségi szempontok maradéktalan érvényesítésére, a könyvtár épületében, a könyvtári szolgáltatásokban, gyűjteményben, valamint a könyvtár honlapján és a közösségi hálón.

A könyvtári környezettel kapcsolatban is a minőségi szempontokat érvényesíti. Megfelelő terekben, kulturált berendezést biztosít a könyvtár használatához. A terek tisztasága, a gyűjtemény, a használók és a munkatársak személyi biztonsága és a környezet megóvása kiemelt figyelmet kap.

A könyvtár működésére vonatkozó dokumentumokat, adatokat nyilvánosságra hozza.

A könyvtárban Minőségirányítási csoport működik, amely folyamatosan figyelemmel kíséri a minőségpolitikai elvek érvényesülését és fejleszti a minőségirányítási rendszert.

2016. június 5.

Elérhetőségünk

Cím: Gonda Ferenc Városi Könyvtár

4183 Kaba, Szabadság tér 9.

Elérhetőségek:

Tel.:      06 54/ 522-006

Fax:     06 54/ 522-007

Gonda Ferenc Városi Könyvtár

Európai uniós pályázataink

TÁMOP-3.2.12-12/1-2012-0026

Képzésekkel a kulturális szolgáltatásokért – Könyvtárak és közművelődési intézmények összefogása Hajdú-Bihar megyében

27.630.852 Ft

2013. január 1. – 2015. március 31.

Kiemelt célunk: a humánerőforrás fejlesztés révén az intézmények, a kulturális szakemberek alkalmassá váljanak az új tanulási formák alkalmazására a gyermek- és ifjúsági korosztály, valamint a hátrányos helyzetű csoportok számára, ezen tanulási formák elterjesztése, az élethosszig tartó tanulást elősegítő szolgáltatások számának növekedése, a látogatottság, valamint a formális oktatás hatékonyságának növelése érdekében a meglévő szolgáltatások fejlesztésével és új szolgáltatások kidolgozásával.

A konzorcium tagjai:

• Méliusz Juhász Péter Könyvtár, Debrecen
  • Bihari Múzeum és Sinka István Városi Könyvtár, Berettyóújfalu
  • Derecske Város Önkormányzata
  • Kaba Város Önkormányzata
  • Móricz Pál Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény, Hajdúnánás

A pályázat sajtóközleménye itt olvasható

Gonda Ferenc Városi Könyvtár